O nas

Nasze umiejętności

ATBSoft

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, odnosiliśmy wiele znaczących sukcesów. specjalizujemy się w projektowaniu stron www oraz tworzeniu aplikacji mobilnych.

Tworzone przez nas strony są właściwie dostosowane do pozycjonowania zgodnie z kryteriami kampanii googlowskiej. Każda strona tworzona jest responsywny, a po zakończeniu projektu jesteśmy w stanie przeprowadzić odpowiednią kampanie e-mailingową.

Spośród firm konkurencyjnych wyróżnia nas wielkie angażowanie oraz właściwe podejście do klienta. Podejmujemy się zarówno łatwych jak i tych bardziej skomplikowanych projektów, a świat branży IT stoi nam otworem.

OPTYMALIZACJE SEO
90%
PROJEKTOWANIE STRON
96%
KAMPANIE REKLAMOWE
95%
KREATYWNOŚĆ
100%

Tworzenie stron www

W projektowanych stronach internetowych wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie oraz kierujemy się aktualnymi trendami…Więcej »

Pozycjonowanie

Do wypromowania witryny wykorzystujemy mechanizm SEO, który umożliwia szybsze odnalezienie strony w wynikach wyszukiwania przeglądarki internetowej…Więcej »

Mailing

Chcąc wypromować swoją firmę w sieci lub zareklamować najnowsze produkty oraz promocje, …Więcej »

Responsywność

Nasze aplikacje dostosowują się do różnych rozdzielczości ekranów, reprezentując przy tym elegancki wygląd i czytelność wyświetlanych treści…Więcej »

Programowanie

Tworzymy aplikacje webowe oparte o PHP, ASP .NET oraz Java. Za pomocą wspomnianych technologii możemy zaprojektować narzędzia działające..Więcej »

Wdrażanie oprogramowania

W zakres wdrożenia wchodzi dostarczenie oprogramowania i sprzętu, a także, jeśli jest taka konieczność, skonfigurowanie go i uruchomienie…Więcej »

Zainteresowany? Nie możesz dłużej czekać!

Współpracowaliśmy z