Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

W projektowanych stronach internetowych wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie oraz kierujemy się aktualnymi trendami. Tworzymy projekty zgodne z web usability, czego efektem są strony charakteryzujące się wysoką ergonomią użytkowania, są praktyczne i przyjazne dla użytkowników.  Potrafimy wykonywać strony, które oddają charakter oraz specyfikę Państwa działalności, zachowując przy tym umiar, tak aby strona była lekka i działała płynnie. W razie potrzeby zajmiemy się również wsparciem technicznym wykonanej witryny, przez co strona zawsze będzie spełniała Państwa oczekiwania.

Prowadzicie Państwo stronę z łatwością, w skutek czego czujecie że strona jest Wasza, ponieważ kontrolujecie jej zawartość. Nasz system zarządzania jest tak skonfigurowany aby to Państwu mogło się lepiej pracować. Po wstępnych konsultacjach klient może wybrać sobie jakie narzędzia chciałby znaleźć w panelu co daje nam bardzo dobre zrozumienie potrzeb.

To zajęcie jest naszym zawodem wykształconym na 2 uczelniach. Jest to również nasze hobby, które prowadzimy od 6 LAT. Posiadamy wykwalifikowany zespół doskonałych grafików oraz programistów. Dbamy o atrakcyjność i nowoczesność naszych grafik tak by nie tylko cieszyły one oczy ale także przekazywały informację oraz dobrze komponowały się z treścią. Dodatkowymi atutami naszej firmy jest dbanie o krótki czas wczytywania, optymalizacje, bezpieczeństwo i niezawodność serwisów. W swojej ofercie mamy kilkadziesiąt szablonów stron, jak i również wykonujemy strony typowo pod klienta i jego wymagania. Możemy do państwa strony podpiać określone odnośniki do serwisów społecznościowych przez co cały świat może się o Państwie dowiedzieć.

Największym wyzwaniem zarówno dla marek konsumenckich, jak i brandów B2B jest zdobycie rozwiązania, które znacznie zwiększy ich profity ich działalności przez obecność w sieciach Social. Znamy te rozwiązania i chętnie się nimi podzielimy. Nasze strategiczne myślenie jest połączone ze źródłem całego projektu, a wszystko to aby zmaksymalizować rezultaty. Oferujemy także intuicyjny i funkcjonalny system zarządzania CMS, wysoką funkcjonalność naszych wykonanych stron, wykonanie innych stron niż firmowych jak na przykład serwisy.

Projekty stron WWW komponowane są nie tylko w języku Polskim ale także mamy możliwość przetłumaczenia ich na język angielski czy też niemiecki przez naszego wykwalifikowanego tłumacza. Nasze strony są w 100% bezpieczne a skrypty zostały przetestowane na ponad 1000 stronach. Prawdopodobieństwo wystąpienia jakiegoś błędu jest znikome a jeśli nawet my szybko to naprawimy.Wykonujemy i wdrażamy swoje aplikacje online. Potrafimy stworzyć także aplikacje mobilne na Androida czy system IOS.