Kobieta
Tekst
Nowa rzeczywistość w pełnym wymiarze
Użyj Myszka , Dłoń lub Strzałka  Strzałka , aby przewinąć
Twój sukces jest w zasięgu ręki!
Twój sukces jest w zasięgu ręki!
Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu utworzymy Twoją niepowtarzalną wizytówkę internetową i wypromujemy ją, tak aby Twoja firma rozwijała się na najwyższym poziomie
Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu utworzymy Twoją niepowtarzalną wizytówkę internetową i wypromujemy ją, tak aby Twoja firma rozwijała się na najwyższym poziomie
Zdjęcie
 
 
Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

W projektowanych stronach internetowych wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie oraz kierujemy się aktualnymi trendami. Tworzymy projekty zgodne z web usability, czego efektem są strony charakteryzujące się wysoką ergonomią użytkowania, są praktyczne i przyjazne dla użytkowników.

Potrafimy wykonywać strony, które oddają charakter oraz specyfikę Państwa działalności, zachowując przy tym umiar, tak aby strona była lekka i działała płynnie. W razie potrzeby zajmiemy się również wsparciem technicznym wykonanej witryny, przez co strona zawsze będzie spełniała Państwa oczekiwania.

Zdjęcie
 
 
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Do wypromowania witryny wykorzystujemy mechanizm SEO, który umożliwia szybsze odnalezienie strony w wynikach wyszukiwania przeglądarki internetowej.

Dzięki takiemu zabiegowi użytkownicy będą mieli większą szansę trafić na Państwa stronę niż na strony konkurencji, które nie posiadają tego mechanizmu. Taki efekt osiąga się przez napisanie strony w taki sposób, aby algorytmy wyszukiwarek mogły ją łatwiej odnaleźć.

Zdjęcie
 
 
Mailing

Mailing

Chcąc wypromować swoją firmę w sieci lub zareklamować najnowsze produkty oraz promocje, firmy często wysyłają swoim klientom e-maile z ofertami swoich produktów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mamy do zaoferowania usługę tworzenia e-maili reklamowych w technologii webowej.

Profesjonalnie utworzony list elektroniczny jest w stanie podnieść zarówno prestiż i profesjonalizm firmy, jak i zwiększyć liczbę osób zainteresowanych Państwa usługami. Projektując tego typu wiadomości elektroniczne, dbamy o rzetelność wykonania i zapewniamy bezproblemowe wyświetlanie na większości dostępnych skrzynek elektronicznych.

Zdjęcie
 
 
Responswyność

Responsywność

Nasze aplikacje dostosowują się do różnych rozdzielczości ekranów, reprezentując przy tym elegancki wygląd i czytelność wyświetlanych treści.

Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony zawsze zachowywały swoją funkcjonalność oraz zapewniały wygodę użytkowania na różnego typu urządzeniach. Takie rozwiązanie zapewnia zmniejszenie kosztów tworzenia stron oraz skraca czas potrzebny na ich wykonanie.

Zdjęcie
 
 
Programowanie

Programowanie

Tworzymy aplikacje webowe oparte o PHP, ASP .NET oraz Java. Za pomocą wspomnianych technologii możemy zaprojektować narzędzia działające niezależne od posiadanego systemu operacyjnego. Do korzystania z wielu nie trzeba też instalować dodatkowego oprogramowania, wystarczy zwykła przeglądarka internetowa.

Oferujemy także tworzenie dedykowanych aplikacji zarówno desktopowych, jak i multiplatformowych. Wszystko projektujemy według Państwa wytycznych.

Zdjęcie
 
 
Wdrażanie oprogramowania

Wdrażanie oprogramowania

W zakres wdrożenia wchodzi dostarczenie oprogramowania i sprzętu, a także, jeśli jest taka konieczność, skonfigurowanie go i uruchomienie oraz pełen test pod kątem jego wydajności oraz awaryjności. Przy dokonaniu wdrożenia możemy przeprowadzić również przeszkolenie pracowników, korzystających z oprogramowania.

Dla małych i średnich form najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w oprogramowania Open Source i objęcie go komercyjnym wsparciem. Takie rozwiązanie zupełnie minimalizuje koszty oraz pozwala na dostęp do kodów źródłowych, natomiast komercyjne wsparcie gwarantuje rozwój systemu oraz jego pełne wsparcie.

Strzałka
Strzałka
kontakt
adres pocztowy
ul. Wojska Polskiego 1 p. 324
82-300 Elbląg
zadzwoń
Imię
E-mail
Telefon
Treść 
Zdjęcie
 
Logo
Błąd 404
Nie znaleziono żądanej strony lub usługi
Sprawdź, czy adres został prawidłowo podany