Do jakich klientów kierujemy naszą ofertę?

W zasadzie do wszystkich, pomagamy zarówno małym rodzinnym firmom, jak i dużym producentom. Obsługujemy także osoby prywatne które mają pomysły na nowy portal, czy e-biznes. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tworząc plan całego przedsięwzięcia, pomagamy mu osiągnąć sukces.

Ile kosztuje strona internetowa?

Bezpowrotnie minęły czasy gdy strona internetowa była tylko Państwa wizytówką w sieci, dziś spełnia ona różnorakie funkcje. Pomaga w komunikacji z klientami, umożliwia składanie zamówień, prezentuje ofertę, pomaga w zarządzaniu firmą. Końcowa cena strony zależy w głównej mierze od funkcjonalności którą dla Państwa nasi programiści muszą przygotować. Należy pamiętać, że dobra strona www to doskonałe narzędzie dla biznesu i z pewnością na siebie zarobi.

Jaki jest termin wykonania usługi?

Wszystko zależy od stopnia komplikacji zlecenia. Na wykonanie strony firmowej bez specjalnych modułów potrzebujemy 2 tygodnie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ponieważ jesteśmy doświadczonym zespołem, pomogliśmy wykreować wiele marek. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności i zawsze korzystamy z najnowszych dostępnych technologii i oprogramowania. Bo działamy na rynku od ponad 10 lat, a marka Millenium Studio istnieje od 2006 roku. Kierujemy się zasadami dobrej kultury biznesu, zdobyliśmy certyfikat rzetelna firma. Zadbamy o to by każdy nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany.